top of page

Sounds | Papa Roach - Braindead (ft. Toby Morse)



Het is de periode van heel wat nieuwe releases én een gig tijdens één van de vele festivals. Deze is er één van: Papa Roach, die recent hun nieuwste single, Braindead, hebben uitgebracht.

Aangezien dit een band is die mijn jeugd kleurde, kon ik het natuurlijk niet laten om de single te beluisteren. Het nummer stelt niet teleur, een modern Papa Roach nummer met een catchy refrein. Het is een mix van de typische Papa Roach sound met de rauwe punk van Toby Morse (frontman bij H2O).

De song geeft je de tools om de strijd aan te gaan met het leven; je krijgt maar één leven en één kans om het niet voorbij te laten gaan in een soort van hersendode toestand.

De track is een vervolg op hun vorige succesvolle single Even If it Kills Me van dit jaar.

Ze vieren het 25-jarig bestaan van hun eerste album Infest met een globale Rise Of the Roach tour waarbij ze tijdens de festivalzomer Europa aandoen.

De single wordt vergezeld door een tekstuele video die de rebelse punk sfeer mooi reflecteert. Felrode kleur met vette, zwarte tekst; tussendoor zien we de niet mis te verstane hersenscans.

Mis ze zeker niet tijdens hun doortocht door de Lage Landen!





Live


Zaterdag 16 augustus LOWLANDS (Biddinghuizen) SOLD OUT






ree

bottom of page