top of page

Fotoverslag / Tsar B + Frederik Daelemans, CactusClub

7 uur geleden
1 minuten om te lezen
Tsar B © Franky Vanhove
Tsar B © Franky Vanhove

Frederik Daelemans

Frederik Daelemans mocht de avond solo openen voor Tsar B. Wie hem niet kent: hij speelde de cello live bij Meskerem Mees, Tamino en Beirut. Zijn muzikale identiteit kenmerkt zich door een aanpak waarbij hij de cello niet louter als klassiek instrument beschouwt, maar in combinatie met effectpedalen muziek te creëren die samen met zijn ijle stem tegelijk warm, fragiel en soms bijna hypnotiserend klinkt.

Met zijn debuut-EP 'Replica', die op 20 november verschijnt, treedt hij voor het eerst alleen op de voorgrond.





Tsar B

Dit trio is het muzikale project van de Belgische componiste en multi-instrumentaliste Justine Bourgeus. In de CactusClub stelde ze haar muzikale universum centraal, met het album The Writer als belangrijkste uitgangspunt. Justine begon de avond op een verhoogd podium tussen het publiek in het midden van de zaal. 'O Dolce' zorgde onmiddellijk voor een mystieke sfeer en kippenvel. Na haar optreden met 'Forever' en 'Escalate' dartelde ze naar het grote podium, waar plots zwaardere beats door de zaal klonken.

Als visuele blikvanger hing er achter de band een gordijn waarop livebeelden werden geprojecteerd.

Cactus kreeg met Tsar B een artieste over de vloer die grenzen tussen genres laat vervagen. Het samenspel van viool, piano en techno-invloeden leiden tot een muzikale ontmoeting tussen klassieke elegantie en elektronische energie met een geheel eigen identiteit.

Opnieuw een topavond georganiseerd in de CactusClub






Woensdag 4 november 2026, CactusClub,Brugge | Foto's: Franky Vanhove

bottom of page