Fotoverslag | Ramkot+Mother Vulture+The Muttons, CactusClub
- Franky Vanhove
- 7 uur geleden
- 1 minuten om te lezen

The Muttons stonden als opener geprogrammeerd, maar bewezen meteen dat ze meer zijn dan een opwarmertje. Hun set was kort maar krachtig en zette de troon voor een avond vol gitaargeweld.
Mother Vulture, bewees in Brugge dat ze een van de meest intense livebands van het moment zijn. Hun optreden was vernietigend en een ware uitbarsting van energie. Hopelijk mogen we deze Engelse band nog meer verwelkomen op Belgische podia
Het concert van Ramkot was een explosieve mix van riffs, energie en publieksverbinding.
Hun optreden bevestigde dat ze niet langer enkel een belofte zijn, maar een gevestigde waarde in de Belgische rockscene en klaar zijn voor grotere zalen en festivals. Ramkot zette de CactusClub onmiddellijk volledig in vuur en vlam. Hierbij stond hun nieuwe album 'Rosa' centraal.
The Muttons
Mother Vulture
Ramkot
Vrijdag, 4 december 2025, CactusClub (Brugge, BE) |
Tekst en foto's : Franky Vanhove
























































